Makaleler / FAALİYETLER / Eskişehir Bursa İstanbul Yurt Gezileri

resimler/resim_20180201110032.jpg

Avrupa İlahiyat Fakültesi Kurucu Rektörü Sayın Abdullah Demircioğlu hafta sonu temaslarda bulunmak üzere Türkiye'ye geldi.

Temaslarına Emirdağda başlayan Demircioğlu sırasıyla Alpu ve Eskişehiri ziyaret etti. Mutad olan cumartesi günleri üniversiteden yaptığı hadis sohbetlerini Eskişehirdeki derneğimiz temsilciliğinden gerçekleştirdi. Sünen-i Ebu Davuttan yaptığı hadis dersini; yurt dışından (uzaktan eğitim ile) üniversite öğrencilerine, derneğimizdeki hazıruna ve internet üzerinden halka açık bir şekilde gerçekleştirdi. Bu dersi takip sayısı bikaç bini buldu. Ardından Pazar günü Bursa'daki dernek temsilciliğimizi ziyarette bulundu. Buradan sonra İstanbula geçerek dernek merkezimizde bir gün geçirdi. 

Sayın Demircioğu gittiği her şehide konferanslar verdi. Tasavvuf sevdalılarına öğütlerde ve nasihatlerde bulundu. Baldan tatlı olan "Tasavvufi Hayatın Edeblerini" mahbuplarına bir kez daha hatırlattı. Bu konferansların ve sohbetlerin tamamını https://www.youtube.com yada http://www.muridan.com/ ​internet adreslerinden ulaşabilirsiniz

Gezinin sonunda İstanbuldan uçakla memleketi Trabzona geçti. Buradan en kısa sürede tekrar Belçika Gent'teki  üniversiteye intikal edeceklerdir.


​EMİRDAĞ - ESKİŞEHİR - BURSA - İSTANBUL GEZİ RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Bookmark and Share

   Bu habere ilk yorumu siz yazabilirsiniz.