Makaleler / FAALİYETLER / Kutup Yıldızı TV Programı Programı

resimler/resim_20171028164359.jpg

Derneğimizin Onursal Başkanı SayınAbdullah DEMİRCİOĞLU Kayseri TV de Kutup Yıldızı adındaki programa katıldı.

Program 25 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 16:00'da Canlı yayın ile seyircisiyle buluştu. Programa katılan Abdullah DEMİRCİOĞLU, YEDİ KUBBE Sufi Gençlik Derneğimizin kısa tarihçesini, amaçlarını bu günlere nasıl gelindiği hakkında doyurucu bilgiler verdi.

Derneğimizin İstanbul Üsküdardaki faaliyetlerinden ve özellikle öğrenci hizmetlerinden bahsetti. Planları çizilmiş olan Külliye hakkında bilgiler verildi.

Ayrıca Belçika-Gent şehrindeki İlahiyat Fakültesi(www.ifeg.be) ile ilgili bilgiler cerdi.

Yine Gent şehrindeki İh-Vak Vakfının bu güne kadarki faaliyetleriyle ilgili sunumda bulundu.

Medya alanında yapılan çalışmaların, web hizmetlerinin konu edildiği programda Zuhur Dergisi (www.zuhurdergisi.com) ve Müridan (www.muridan.com) internet sitelerin faaliyetleri tanıtıldı.

Derneğimizin bugüne kadarki yapmış olduğu İslami hizmetlerden haftalık yapılan sohbetlerden hakkında bilgiler verildi.

Derneğimiz üyelerinin gayretleri ile çıkarılan Abdullah DEMİRCİOĞLU nun yazdığı şiirlerini içeren şiir kitabı (Sana Esirim) ve Makalalerini bir araya getirildiği Zaman Yaklaşıyor isimli kitaplar tanıtıldı.

10 Yılı aşkındır süre gelen ve her yıl yaz mevsiminde genel istişarelerin yapıldığı, hizmetlerin daha iyi noktalara nasıl taşınabileceğinide içeren yurt içi ve yurt dışıdan dernek üyelerimizinde katıldığı Genel İstişare Toplantıları hakkında bilgiler sunuldu.

KUTUP YILDIZI TV PROGRAM VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
 

Bookmark and Share

   Bu habere ilk yorumu siz yazabilirsiniz.